A A A

Ochrona prywatności


Informacja od właściciela portalu www.wielkopolskawschodnia.pl dotycząca wejścia w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.


NIE GROMADZIMY I NIE PRZETWARZAMY ŻADNYCH DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z KORZYSTANIEM Z NASZYCH SERWISÓW INTERNETOWYCH.

NIE ZAPISUJEMY DANYCH W PLIKACH COOKIES ORAZ NIE GROMADZIMY DANYCH ZE STRON WWW I APLIKACJI MOBILNYCH.


Aktywne skrypty lub JavaScript.

Skrypty są wykorzystywane w celu podniesienia użyteczności serwisu. Przyśpieszają one dostęp do informacji. Serwis nie posługuje się skryptami do instalowania oprogramowania w komputerze użytkownika lub gromadzenia informacji bez jego wiedzy.

Niektóre części serwisu działają poprawnie tylko w przeglądarkach, które mają uaktywnioną obsługę aktywnych skryptów lub JavaScript. Większość przeglądarek pozwala uaktywnić lub wyłączyć tę opcję dla wybranych stron. O tym, jak włączyć obsługę skryptów dla wybranych stron, można dowiedzieć się z pliku pomocy danej przeglądarki.

Gdyby w przyszłości okazała się konieczna zmiana naszej polityki prywatności, wszelkie informacje o wprowadzonych zmianach zostaną opublikowane na tej stronie, tak by każdy mógł się dowiedzieć, jakie dane gromadzimy i jak je wykorzystujemy.

Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.

Napisz do nas - oto dane kontaktowe: adres e-mail: wielkopolska.wschodnia@wp.pl, adres pocztowy: Stowarzyszenie "Wielkopolska Wschodnia", ul.Chopina 12, 62-511 Kramsk
Przejdź do "Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2023-2027"
przerwaprzerwaprzerwa

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europa inwestująca w obszary wiejskie

Strona opracowana przez Stowarzyszenie "Wielkopolska Wschodnia"

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju WsiStrona zrealizowana w ramach projektu "Teraz Wielkopolska Wschodnia!" współfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego
Wykonanie cdkoneser Kramsk 2007 - 2017. Tło nagłówka artur.